Відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті БМР

11 листопада відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради, яке провела голова даної комісії, заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради Світлана Борисенко.

У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів міської ради, представники громадських організацій м. Біла Церква, а також представник державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35».

На засіданні спостережної комісії  були розглянуті питання:

-про обрання заступника голови спостереженої комісії при виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради;

-про погодження спостережною комісією Постанови начальника «Білоцерківської виправної колонії №35» щодо переведення засудженого, який відбуває покарання в колонії, в межах даної установи.

Так, на посаду заступника голови спостережної комісії одноголосно було обрано Наталію Матяш -  заступника  директора міськрайонного Центру зайнятості.

Інформацію щодо зміни умов тримання засуджених осіб у межах «Білоцерківської виправної колонії №35» доповів начальник дільниці соціальної реабілітації державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35» Ігор Рибчинчук.

Під час детального обговорення інформації щодо засудженого, на якого були представлені документи,  головою спостережної комісії Світланою Борисенко та членами комісії було задано ряд запитань до представника колонії, пов’язаних з відбуванням покарання засудженої особи.

У ході засідання спостережна комісія  погодила представлене  на розгляд Подання державної установи «Білоцерківська виправна колонія  №35».

Відбулося засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті БМР

Опубліковано: 11 листопада 2019 року