Відбулося публічне обговорення порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств.

8 листопада у Білій Церкві відбулось публічне обговорення за «круглим столом» проєкту регуляторного акта – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади».

Проєкт є нормативно-правовим актом, який спрямований на правове регулювання відносин, що виникають при здійсненні відрахування частини чистого прибутку комунальних підприємств, установ та організацій, та визначення частини прибутку, що підлягає сплаті у місцевий бюджет.

Прийняття запропонованого рішення необхідно для забезпечення ефективного та цілеспрямованого використання прибутку комунальних підприємтсв територіальної громади, збільшення надходжень до місцевого бюджету, здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою сплати частки прибутку, яка підлягає зарахуванню до місцевого бюджету.

Зазначена проблема не може бути розв’язана за допомогою діючих рішень міської ради та сільських рад, оскільки в процесі проведення адміністративно територіальної реформи 12 червня 2020 року була утворена Білоцерківська міська територіальна громада, що складається з міста Біла Церква та 16 прилеглих сільських населених пунктів, і виникла необхідність прийняття вищезазначеного рішення у розрізі територіальної громади.

Обговорення було проведено у форматі «круглого столу» за участю представників комунальних підприємств.

У ході заходу, після обговорення, було вирішено рекомендувати винести на  розгляд постійної комісії та сесії міської ради проєкт регуляторного акта – рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Порядку відрахувань та встановлення розміру частини чистого прибутку (доходу) для підприємств, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади»

Опубліковано: 08 листопада 2021 року