Відбулася позачергова 74 сесія Білоцерківської міської ради

01 серпня відбулося засідання позачергової 74 сесії Білоцерківської міської ради VII скликання, яку провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час сесії депутати підтримали рішення про створення робочої групи з питання дослідження умов і обставин діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Рутил-Ільменітова Компанія» на Тарасівському родовищі, що розташоване Володарському районі Київської області. До складу робочої групи, яку очолив міський голова Геннадій Дикий, увійшли представники міської влади м.Біла Церква, Білоцерківського та Володарського районів, громадськості, фахівці з даного питання та ін.

Перше засідання робочої групи заплановане на вівторок, 06 серпня ц.р.

Відповідно до даного рішення, створена робоча група має забезпечити підготовку пропозицій та зауважень щодо планової діяльності ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія» на Тарасівському родовищі пісків рутил-циркон-ільменіту, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля; забезпечити підготовку запитань, зауважень чи пропозицій до звіту з оцінки впливу на довкілля в процесі його громадського обговорення; під час виконання покладених завдань залучати інші органи державної влади, місцевого самоврядування, територіальні органи центральних органів виконавчої влади з метою отримання необхідної інформації тощо.

Депутати підтримали ряд таких рішень:

- про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Державної екологічної інспекції України, Київської обласної державної адміністрації, Київської обласної ради щодо недопущення здійснення планованої діяльності на Тарасівському родовищі, що розташоване в Володарському районі Київської області.

- про надання Міністерству екології та природних ресурсів України зауважень та пропозицій до планованої діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Рутил-Ільменітова Компанія», обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

На засіданні сесії були присутні: депутат Київської обласної ради Сергій Яременко, голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, заступник голови Володарської районної ради Віктор Мисник, сільські голови ряду сіл Володарського району, представники ТОВ «Рутил-Ільменітова Компанія», представники прокуратури, заступники міського голови, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ та ін.

Опубліковано: 01 серпня 2019 року