Відбулася позачергова 66 сесія Білоцерківської міської ради

07 лютого відбулося засідання позачергової 66-ї сесії Білоцерківської міської ради  VІІ скликання, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Перед розглядом питань порядку денного заступник міського голови Анатолій Кравець поінформував присутніх про проведення презентації – обговорення проекту «Управління зеленими насадженнями в місті Біла Церква», що відбудеться  13 лютого 2019 року об 11.00 у великій залі Білоцерківської міської ради. Проект спрямований на створення нової політики місцевого рівня з озеленення міста, охорони та захисту зелених насаджень, а також дозволить отримати інформацію щодо планової та фактичної кількості всіх зелених насаджень в м.Біла Церква та затвердити перелік об’єктів озеленення з їх площами (парки, сквери, алеї тощо).

Секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель закликав міського голову та його профільного заступника організувати для школярів старших класів Білої Церкви безкоштовно або за символічну плату перегляд кінострічки «Крути 1918», прем’єра якої відбудеться 07 лютого ц.р. о 15:30 та о 19:45 у кінотеатрі ім.Довженка. Показ фільму триватиме протягом трьох тижнів.

Депутат Білоцерківської міської ради Ігор Гейло озвучив звернення до міської влади щодо необхідності проведення обстеження будівлі на вул. Богдана Хмельницького, 13, де розташована Бібліотека-філія №1 для дітей і яка є пам’яткою архітектури місцевого значення, а також розглянути питання капітального ремонту приміщення або переведення бібліотеки до іншого, більш придатного приміщення. Міський голова Геннадій Дикий наголосив, що нині проводяться відповідні роботи з пошуку приміщення, куди буде перенесено бібліотеку. У подальшому планується виготовлення проектно-кошторисної документації, й у разі виділення коштів буде проведено капітальний ремонт будівлі.

Депутат Білоцерківської міської ради Володимир Вовкотруб озвучив звернення, з яким до нього звернулися мешканці Таращанського масиву – стосовно неналежної якості водопостачання після ремонтів мереж та проханням щодо проведення перерахунку вартості наданих послуг на водопостачання та водовідведення.

Під час сесії депутати обговорили та затвердили низку питань порядку денного, а зокрема:

- про внесення змін до міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3040-60-VІІ;

- про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 25 жовтня 2018 року № 2884-59-VII «Про затвердження Програми розвитку боксу в місті Біла Церква на 2019-2021 роки»;

- про затвердження звіту про виконання бюджету м. Біла Церква за 2018 рік;

- про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 20 грудня 2018 р. № 3184-62-VІІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2019 рік;

- про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Білої Церкви від Агентства Міжнародного Розвитку Сполучених Штатів Америки та Research Triangle Institute майна;

- про внесення змін до міської цільової програми «Смарт Сіті: прозора та безпечна громада міста Біла Церква» на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 р. № 3068-60-VI;

- про затвердження Положення про управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради шляхом викладення його в новій редакції.

У пункті «Різне» депутат Юрій Петрик звернувся до присутніх із проханням підтримати учня Гімназії №2 Максима Бутенка, який у зв’язку з онкологічним захворюванням потребує матеріальної допомоги для лікування. Депутат наголосив, що для можливості подальшого збору коштів батьками хлопчика були передані необхідні комплекти документів.

Відбулася позачергова 66 сесія Білоцерківської міської ради

Опубліковано: 07 лютого 2019 року