Василь Савчук : Незважаючи на складну політичну ситуацію в країні, люди повинні вчасно та в повному обсязі отримувати пенсії

24 лютого ц.р. у виконавчому комітеті Білоцерківської міської ради за дорученням міського голови В.П. Савчука відбулася нарада щодо своєчасної виплати пенсій, у якій взяли участь керуючий справами виконавчого  комітету міської ради Н.Дудко,  начальник Пенсійного фонду України в м.Біла Церква В.Дебольська, начальник Білоцерківського Центру поштового зв’язку №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» А.Степура та заступник керуючого Білоцерківським територіальним відокремленим безбалансовим відділенням № 10026/0877 АТ «Державний банк України» А.Хижняк.  Метою наради  було обговорення питання щодо забезпечення своєчасної доставки та виплати пенсій жителям Білої Церкви.

Як повідомила  Н.Дудко, своєчасну та в повному обсязі виплату пенсій, тримає на контролі міський голова В.Савчук. Пенсіонери Білої Церкви,  а їх 58 тис.346 осіб,  незважаючи на складну політичну ситуацію в країні,  повинні вчасно та в повному обсязі отримувати пенсії. Бо саме вони є найбільш незахищеними верствами населення, - підкреслила керуючий справами виконавчого  комітету міської ради.

Начальник Пенсійного фонду України в м.Біла Церква В.Дебольська поінформувала, що на сьогоднішній день кошти на виплату пенсій виділяються державою вчасно і в повному обсязі. Пенсійний фонд працює у звичному режимі, пенсії надходять за графіком. Відмітила, що станом на лютий поточного року потреба на виплату пенсій склала 87млн.978тис.623 грн., у  тому числі для виплати через установи банків – 53 млн. 247тис.грн. через об’єкти поштового зв’язку – 34млн.236 тис.грн.

- Пенсії виплачуються пенсіонерам через 29 банківських установ та  10  відділень поштового зв’язку . Виплата пенсій здійснюється з 4 по 25 число кожного місяця згідно з графіком–наголосила В.Дебольська.

- В Білій Церкві відпрацьована чітка система взаємодії між Пенсійним фондом України в м.Біла Церква, Білоцерківським територіальним відокремленим безбалансовим відділенням № 10026/0877 АТ «Державний банк України» та Білоцерківським Центром поштового зв’язку №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» - доповіли начальник Білоцерківського Центру поштового зв’язку №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» А.Степура та заступник керуючого Білоцерківським територіальним відокремленим безбалансовим відділенням № 10026/0877 АТ «Державний банк України» А.Хижняк.

Як наголошує міський голова В.П.Савчук вчасна виплата пенсій білоцерківцям –це одне із основних завдань представників органів влади на місцях.

У разі випадків невчасної доставки пенсій поштовими відділеннями чи неможливості отримання коштів через банкомати, білоцерківці мають змогу повідомляти   про це на «гарячі» лінії за телефонами:

- Пенсійний фонд України в м.Біла Церква: (0456)34-69-62; (0456)34-69-60;

- Білоцерківський Центр поштового зв’язку №1 Київської обласної дирекції УДППЗ «Укрпошта» : (0456)38-24-85;

- Білоцерківський територіальне відокремлене безбалансове відділення № 10026/0877 АТ «Державний банк України»: (0456) 39-27-65; (04563) 5-00-39

Опубліковано: 24 лютого 2014 року