В ході засідання виконавчого комітету також було розглянуто низку інших питань

До Дня міста буде проведено традиційний  міський конкурс на кращу клумбу

На засіданні було підтримано рішення провести міський конкурс на кращу клумбу до Дня міста. Конкурс відбудеться 05-07 вересня 2017 року.

Взяти участь у конкурсі буде запропоновано підприємствам, організаціям, установам, учбовим та медичним закладам, закладам торгівлі та побутового обслуговування Білої Церкви. Клумба повинна бути розміщена на  прилеглих територіях конкурсантів.

Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради доручено  розробити  та затвердити Положення про проведення конкурсу на кращу клумбу до Дня міста до 01 липня 2017 року.

Затверджено проектно-кошторисну документацію

З метою захисту від підтоплення присадибних ділянок та житлових будинків, які  знаходяться в межах річки Протока, члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію реконструкційних робіт для покращення гідрологічного режиму та екологічного стану даної річки від вул. Крутогірна до вул. Івана Кожедуба (колишня Петра Запорожця) на загальну суму майже 5,5 млн. грн.

В ході засідання також було:

- прийнято рішення про увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Владислава Макарова шляхом встановлення меморіальної дошки на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №11;

- внесено зміни до додатку № 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 27 вересня 2016 року № 408 «Про затвердження нового складу і Положення про тендерний комітет при виконавчому комітеті міської ради та про визначення уповноваженої особи при виконавчому комітеті міської ради з питань організації та проведення допорогових закупівель»;

- затверджено склад комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по вул.Таращанська, 163, вул. Пушкінській, 29;

- прийнято рішення про забезпечення роботи позаштатної постійно діючої військо-лікарської комісії Білоцерківського ОМВК;

- прийнято рішення про скасування дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами;

- розглянуті деякі питання щодо квартирного обліку, присвоєння адрес;

- розглянуто ряд опікунських та інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.

Опубліковано: 23 травня 2017 року