В Білій Церкві відбувся Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу

21 жовтня в дендропарку  «Олександрія» відбувся Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу.

За дорученням міського голови Геннадія Дикого керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Свірський привітав учасників  змагань, побажав високих спортивних результатів і переможних фінішів на спортивних аренах.

В змаганнях взяли участь близько 500 учасників. За перемогу в Чемпіонаті кращі учасники були відзначені кубками, медалями та  дипломами від організаторів заходу.

Переможцями Чемпіонату України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з легкоатлетичного кросу в різних категоріях стали:

-дівчата 1 км - Анастасія Кудінова (Дніпропетровська область);

- дівчата 2 км - Аліна Іванішена (Херсонська область);

- дівчата-юніорки 4 км - Тетяна Палінкаш (Хмельницька область);

- молодь 4 км - Наталія Прищепа (Рівненська область);

- жінки 4 км - Наталія Батрак (Харківська область);

- жінки 8 км - Юлія Шматенко (Херсонська область);

- юнаки 2 км - Юрій Кузінський (Житомирська облать);

- юнаки 3 км - Вадим Лонський (Хмельницька область);

- молодь 4 км - Павло Волуйкевич (Івано-Франківська область);

- чоловіки 4 км - Володимир Киць (Київська область);

- чоловіки 6 км - Олександр Вуйко (Вінницька область);

- молодь 8 км - Микола Нижник (м.Київ);

- молодь 10 км - Дмитро Сірок (Рівненська область);

На відкритті змагань були присутні віце-президент Федерації  легкої атлетики України Іван Гешко, головний тренер Збірної України з легкої атлетики Євген Мазур, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 22 жовтня 2016 року