В Білій Церкві відбувся чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків та дівчат

17-19 лютого в шахово- шашковому клубі ДЮСШ «Юність" відбувся чемпіонат Київської області  з шахів серед юнаків та дівчат 2007 р.н. та молодших, 2009 р.н. та молодших.

Вітали  учасників та гостей  чемпіонату  депутат  Білоцерківської міської ради, голова постійної комісії постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Гейло І.В., начальник відділу з питань фізичної культури та спорту  міської ради Коросько В.М, директор ДЮСШ «Юність» Корнієнко В.В.

У змаганнях взяли участь близько 70 дітей  із 8 регіонів Київщини- міст Бориспіль Фастів, Сквира, Ірпінь,  Обухів, Тетіїв, Буча та  Біла Церква.

Наше місто представляли  вихованці ДЮСШ «Юність». За підсумками змагань основна боротьба  за звання чемпіона відбувалась  серед юних шахістів  Білої Церкви, Борисполя та Обухова.

В результаті трійка кращих визначились у такому складі:

Дівчата до 10 років (2007 р.н. та молодші)

Заєць Дарина

Дудка Іванна

Борисенко Анастасія

(м.Обухів)

тренер Рискаль І.І.

Дівчата до 8 років (2009 р.н. та молодші)

Трушко Анастасія

Дзюбенко Ольга

Сташенко Тетяна

(м.Обухів)