Увага мешканцям міста!

Відповідно до «Обласної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки» з 13 по 27 серпня 2020 року Київська обласна державна адміністрація розпочинає реалізацію другого етапу проєкту реконструкції регіональної (територіальної) автоматизованої системи централізованого оповіщення в місті Біла Церква та Київській області.

В зв’язку з цим протягом цього терміну проводиться монтаж та пусконалагоджувальні роботи встановлення відповідної апаратури оповіщення з тестовим випробовуванням електросирен.

Прохання не звертати уваги на звучання електросирен в різних районах нашого міста - це тестові сигнали на перевірку облаштування.

Начальник управління з питань надзвичайних

ситуацій та цивільного захисту населення

Білоцерківської міської ради

Петро Франчук