Урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови

20 лютого в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня рідної мови.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх привітав зі святом його заступник М.Антонюк, який акцентував увагу на особливому  значенні рідної мови для кожного народу. Наголосив на необхідності шанобливого ставлення до мови та відмітив, що збереження української  мови є найголовнішим чинником формування української державності.

Перед присутніми виступили голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка В.Іванцівта ін.

Мистецькі дарунки присутні отримали від вихованців і викладачів музичних шкіл та шкіл мистецтв міста.

В заході взяли участь  представники творчої інтелігенції, громадськості, міських ЗМІ.

Опубліковано: 23 лютого 2015 року