Урочистості з нагоди Дня підприємця

07 вересня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця.

Міський голова  В.Савчук привітав присутніх підприємців міста зі святом , зупинився на необхідності впровадження інноваційних процесів, залучення інвестицій в розвиток підприємництва, відмітив значний внесок представників галузі у соціально-економічний розвиток та наповнення бюджету Білої Церкви,зазначив ,що в місті активно розвивається сфера підтримки малого та середнього бізнесу, функціонує бізнес-інкубатор, суб’єкти господарської діяльності  є активними учасниками інвестиційних проектів.

З нагоди свята деякі представники галузі були нагороджені нагрудним знаком «Відзнака міського голови»,також були вручені почесні грамоти та грамоти міської ради,дипломи переможців конкурсу «Кращий підприємець року -2011» в 13 номінаціях.

Народний депутат України В.Чудновський привітав підприємців міста з професійним святом зупинився на питаннях покращення законодавчої бази діяльності малого та середнього бізнесу,необхідності впровадження інноваційних технологій, вручив деяким підприємцям міста почесні грамоти.

У заході взяли участь заступник начальника головного управління економіки Київської облдержадміністрації Т.Ревенко, депутати міської ради, заступник міського голови Г.Джегур, представники громадськості, журналісти міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 вересня 2012 року