Урочистості з нагоди Дня медичного працівника

16 червня в м. Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника.

Із професійним святом присутніх медичних працівників Білої Церкви привітав Міністр охорони здоров’я України О.Квіташвілі, який наголосив, що праця людей цього фаху, є однією із найважчих серед професій, адже щоденно вони несуть велику відповідальність за життя та здоров’я людей.

Відмітив, що реформування галузі, яке проводиться в державі, спрямоване на створення нової ефективної системи охорони здоров’я європейського зразка,  підвищення стандартів надання медичних послуг, покращення матеріально-технічної бази лікувальних установ. Зміни у сфері охорони здоров’я також нададуть належний соціальний статус та рівень оплати праці медикам, а пацієнтам – якісну і доступну медичну допомогу.

Міністр охорони здоров’я України О.Квіташвілі з нагоди свята вручив Почесну грамоту даного міністерства  головному лікарю комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м.Біла Церква» Т.Грибан.

Із вітальними словами до медичних працівників міста звернувся голова Київської обласної державної адміністрації В.Шандра, зазначивши, що завдяки своїй високій професійності медики вміють надавати медичну допомогу не тільки ліками, а й словами. Відмітив, що, незважаючи на складний час сьогодення, реформування галузі є актуальним, адже одним із головних завдань  держави є підвищення якості надання медичних послуг для населення.  З нагоди свята голова Київської обласної державної адміністрації вручив ряду працівників медичних установ міста Почесні грамоти  Київської обласної  державної адміністрації.

В ході  свята присутніх  привітав начальник департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації О.Ременник, який відмітив, що медицина Білої Церкви займає одне із провідних місць галузі охорони здоров’я Київської області, має високий рівень надання якісних медичних послуг, які щоденно забезпечують  високопрофесійні фахівці. Наголосив, що Київською обласною владою проводяться заходи щодо втілення реформування медичної галузі на Київщині та вручив кращим працівникам сфери Почесні грамоти департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, який висловив слова вдячності  білоцерківським медичним працівникам за наполегливу, самовіддану працю, завдяки якій рятуються тисячі життів. Наголосив, що міська влада приділяє особливу увагу запровадженню реформування медичної галузі в місті, розвитку медичної сфери, покращенню матеріально-технічної бази, соціальній підтримці медичного персоналу та ін. З нагоди свята вручив нагрудний знак «За заслуги перед містом» заступнику головного лікаря міської лікарні №1 В.Баранову, а ряду працівників міських лікарняних закладів – грамоти і подяки виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

Від імені народного депутата України О.Марченка присутніх привітали його помічники- депутати міської ради О.Хозєєв, В.Панасов та  М.Постоєва, які вручили представникам сфери подяки  та матеріальні винагороди.

Присутні також отримали вітання від начальника управління охорони здоров'я міської ради А.Рогова, голови міськкому профспілки медичних працівників Т.Кошевич та ін.

Під час свята також були вручені  дипломи та цінні подарунки переможцям виставки-конкурсу декоративно-прикладного мистецтва серед медичних працівників, в якому взяли участь 13 лікувально-профілактичних закладів Білої Церкви, представивши більш як 150 робіт.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

Опубліковано: 17 червня 2015 року