Урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту

08 вересня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Із професійним святом присутніх привітав міський голова В.Савчук, який зазначив, що міська влада приділяє значну увагу розвитку фізичної культури та спорту в Білій Церкві, підтримці спортивних закладів міста. Наголосив, що спорт є запорукою здоров’я підростаючого покоління та відмітив, що молоді спортсмени міста достойно представляють Білу Церкву та державу на всеукраїнських і міжнародних змаганнях.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності викладачам фізичної культури навчальних закладів міста, тренерам спортивних шкіл, ветеранам сфери та вручив ряду представників галузі грамоти виконавчого комітету міської ради та матеріальну винагороду.

В ході заходу ряд присутніх представників сфери спорту міста були нагороджені грамотами управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, начальники ряду управлінь міської ради, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 09 вересня 2015 року