Урочистості з нагоди 40-річчя Білоцерківського психоневрологічного інтернату

07 вересня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 40-річчя Білоцерківського психоневрологічного інтернату (директор – О.Загородня).

Міський голова В.Савчук привітав колектив інтернату із ювілеєм, подякував працівникам закладу та ветеранам, які пропрацювали в інтернаті понад 35 років, за кропітку працю, побажав всім міцного здоров’я, успіхів та здійснення мрій.

Міський голова вручив Почесну грамоту міської ради та її виконавчого комітету директору інтернату О.Загородній, нагрудний знак «Відзнака міського голови» заступнику директора Н.Задорожній, а ряду працівників закладу - грамоти міської ради та її виконавчого комітету.

В ході урочистостей працівники інтернату були нагороджені грамотами головного управління праці та соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, грамотами обласного комітету профспілки працівників державних установ та ін.

В заході взяли участь начальник головного управління праці та соціального захисту населення Київської облдержадміністрації Л.Мартинюк, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Г.Мельніченко, депутат міської ради ( фракція ВО «Свобода») О.Марченко, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 07 вересня 2012 року