Урочистості з нагоди 25-річчя Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

17 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 25-річчя  Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Від імені міського голови В.Савчука присутніх  із  ювілеєм привітала керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, яка відмітила важливу роль міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та висловила слова вдячності його працівникам, оскільки своєю щоденною працею  вони здійснюють соціальне обслуговування та надають соціальні послуги білоцерківцям, які потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, забезпечують соціально-побутову адаптацію одиноких та непрацездатних громадян.

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради наголосила на підтримці соціальної сфери міста та, зокрема, міського територіального центру соціального обслуговування Київською обласною  і міською владами та з нагоди ювілею вручила Почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації з наданням цінного подарунку директору – С.Москальчук та подяку Київської обласної державної адміністрації соціальному робітнику  відділу соціальної допомоги вдома міського територіального центру соціального обслуговування Г.Кудіновій.

За дорученням міського голови В.Савчука керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко також вручила нагрудний знак «Відзнака міського голови» директору територіального центру 1987-1999рр. В.Ільїнській та грамоти Білоцерківської міської ради ветеранам та працівникам територіального центру.

В ході заходу присутніх привітав начальник головного управління праці та соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації Л.Мартинюк, який відмітив високий рівень організації соціального захисту населення в м.Біла Церква, зупинився на перспективах щодо подальшого розвитку міського територіального центру соціального обслуговування як одного з базових закладів даної сфери та  вручив ряду працівників подяки управління.

Під час урочистостей присутні отримали вітання та почесні грамоти від народного депутата України В.Чудновського, мали змогу ознайомитись з історією розвитку міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та проглянути святковий концерт у виконанні творчих колективів міста.

Опубліковано: 18 жовтня 2012 року