Урочистості з нагоди 23-ї річниці Дня незалежності України

22 серпня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 23-ї річниці Дня незалежності України.

Перед початком урочистого зібрання присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів, які віддали життя, відстоюючи незалежність України.

Звертаючись до білоцерківців, міський голова В.Савчук привітав усіх присутніх із великим, національним святом – Днем незалежності, відзначив важливість даної події для створення та розбудови самостійної соборної України. Відмітив, що протягом останніх років незалежності держава пройшла складний шлях випробувань.

Міський голова наголосив, що особливо в теперішній складний час, коли ми маємо відстоювати цілісність нашої держави, український народ об’єднався  заради цієї мети.

В ході урочистостей міський голова з нагоди свята вручив подяки виконавчого комітету міської ради ряду білоцерківців.

Під час урочистостей присутні проглянули святковий концерт у виконанні творчих колективів міста та артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

В урочистостях взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, заступники міського голови,  члени виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 26 серпня 2014 року