Урочистості з нагоди 21-ої річниці Збройних сил України

05 грудня в Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди 21-ої річниці Збройних сил України.

З вітальним словом звернувся до військовослужбовців начальник Білоцерківського гарнізону, командир 72-ої окремої механізованої бригади полковник А.Грищенко, який зазначив, що особовий склад частин Білоцерківського гарнізону, продовжує традиції попередніх поколінь, підвищує фахову майстерність, зміцнюючи Збройні сили України.

Міський голова В.Савчук привітав військових із професійним святом, відзначив  їх за самовіддану службу, адже підрозділи Білоцерківського гарнізону – 72-а окрема механізована бригада і зенітно-ракетний полк  за результатами навчань стали одними з кращих в Сухопутних військах України.

Ряду військовослужбовців Білоцерківського гарнізону було вручено почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації, грамоти Білоцерківської міської ради і виконавчого комітету та грошові винагороди.

Присутні також отримали вітання та нагороди від народного депутата України В.Чудновського.

У заході взяли участь  Благочинний Білоцерківського району УПЦ отець Михаїл, ветерани Великої Вітчизняної війни та Збройних сил України, представники громадськості й місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 06 грудня 2012 року