Урочистості з нагоди 201-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

10 березня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 201-річниці  від дня народження Т.Г. Шевченка.

Від імені міського голови В.Савчука учасників заходу привітав його заступник М.Антонюк, який зазначив, що творчість Т.Шевченка навчає нас любити рідну землю, є духовною основою формування української нації, наголосив, що Великий Кобзар завжди буде символом України для всіх наступних поколінь. Відмітив вагому роль творів поета у патріотичному вихованні молоді.

В ході заходу художні колективи міста виконали пісні на слова відомого митця, а переможці міського конкурсу читців поезій Т.Шевченка декламували його твори.

В заході взяли участь  начальник відділу культури і туризму міської ради П.Красножон,  учнівська та студентська молодь міста, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 10 березня 2015 року