Урочистості з нагоди 20-річчя клубу офіцерів «Честь» та 10-річчя Білоцерківського військово-гімназійного корпусу

17 травня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 20-річчя клубу офіцерів «Честь» та 10-річчя Білоцерківського військово-гімназійного корпусу.

З нагоди свята присутніх привітали директор Білоцерківської гімназії № 2 А.Плєшаков, голова клубу офіцерів «Честь» В.Забарський,  митрополит Білоцерківський  та Богуславський Августин та ін., які  наголосили, на вагомій ролі військово-патріотичного виховання молоді та  побажали  кадетам  Білоцерківського військово-гімназійного корпусу достойно продовжувати військові традиції, які збереглися в місті.

В ході заходу за сумлінне ставлення до навчання та до виконання поставлених завдань кращим кадетам було вручено подяки і грамоти  Білоцерківської гімназії № 2, клубу офіцерів «Честь». Ряду офіцерів-вихователів та кадетів також було присвоєно чергові звання та вручено премії і стипендії  народного депутата України  V скликання В.Забарського та ін.

Опубліковано: 19 травня 2014 року