Урочистості до 80-річчя Київської області

24 лютого в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 80-річчя утворення Київської області.

Вітаючи присутніх із річницею створення Київської області міський голова В.Савчук наголосив, що під час загальнообласних урочистостей, які відбулися в Національному палаці мистецтв «Україна», 21 лютого ц.р., Президент України В.Ф.Янукович високо оцінив діяльність працівників всіх сфер, які забезпечують життєдіяльність Київської області, адже протягом останніх 2 років регіон ввійшов в трійку лідерів України. Відмітив, що вагомий внесок у розвиток області внесли і білоцерківці, які своєю щоденною працею примножують здобутки регіону, і, фактично будучи найбільшим містом Київщини - Біла Церква є містом, де розміщується велика кількість установ, які мають обласний статус і обслуговують жителів всієї області.

Міський голова висловив слова вдячності ветеранам різних галузей, які довгі роки працювали заради розвитку міста і області та працівникам, які сьогодні забезпечують втілення реформ, започаткованих Президентом України В.Ф.Януковичем і роблять Білу Церкву справжнім економічним, соціальним та культурним центром.

З нагоди свята міський голова В.Савчук за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Київської області, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 80-річчя утворення області вручив ряду колишніх та теперішніх керівників підприємств, установ і організацій міста Почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації і Київської обласної ради, грамоти Білоцерківської міської ради.

В ході урочистостей присутні проглянули святковий концерт у виконанні учнів міських шкіл мистецтв, акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.

В заході взяли участь депутат Київської обласної ради І.Шилов (фракція Партії регіонів), секретар Білоцерківської міської ради О.Олійник, заступник міського голови М.Антонюк, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Н.Дудко, представники громадськості та міських ЗМІ.

Опубліковано: 24 лютого 2012 року