Урочистості з нагоди 95-річчя з Дня заснування регіональної газети Надросся «Замкова гора»

20 лютого в м.Біла Церква відбулися урочистості  з нагоди 95-річчя з Дня заснування регіональної газети Надросся «Замкова гора» (редактор - В.Строкач).

Вітаючи колектив редакції, співзасновником якої є Білоцерківська міська рада, із ювілеєм, міський голова В.Савчук наголосив на вагомій ролі періодичного видання «Замкова гора» в історії розвитку та життєдіяльності Білої Церкви, адже протягом багатьох десятиліть газета була і є літописом міста.

Міський голова зазначив, що газета «Замкова гора» є найстаршою газетою Київщини і за час свого існування неодноразово змінювала назву, але завжди залишалась високопрофесійним виданням, яке оперативно, об’єктивно, із конструктивною критикою висвітлює важливі події життя міста, друкує цікаві матеріали  та ін. Газету любили і поважали завдяки професійності редакторів, кореспондентів, літературних працівників, фотокореспондентів, які створювали її протягом 95 років.

Міський голова В.Савчук висловив слова вдячності  ветеранам та побажав творчих здобутків колективу редакції, який сьогодні створює газету. З нагоди ювілею міський голова вручив нагрудні знаки «За заслуги перед містом»  редактору газети «Замкова гора» (в минулому «Ленінський шлях») у 1971-1991рр. Г.Клепці, заступнику редактора газети «Замкова гора» (в минулому «Ленінський шлях») у 1973-1983рр. та 2003-2014рр.  П .Гурському, редактору газети «Замкова гора»  В.Строкач з наданням матеріальної винагороди.

В ході заходу працівники газети також отримали вітання від голови Білоцерківської районної державної адміністрації В.Маршалка, який вручив почесні грамоти та грошові винагороди ряду ветеранів видання і голови районної ради Л.Розпутнього, який також відзначив працівників та ветеранів редакції.

Під час заходу присутні отримали вітання від депутата Київської обласної ради, члена виконавчого комітету міської ради, голови правління КП «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилова, від якого працівникам та ветеранам газети «Замкова гора» будуть вручені продуктові набори.

Колектив редакції отримав вітання та цінний подарунок від народного депутата України В.Гудзенка. Із ювілеєм присутніх також  привітали голова Київської обласної та Білоцерківської міської організації Спілки письменників України, лауреат міської літературно-мистецької премії ім.І.Нечуя-Левицького А.Гай, поетеси, головного редактора Білоцерківського книжкового видавництва «Буква», лауреата літературно-мистецької премії ім..І.Нечуя-Левицького, члена Національної спілки письменників України Г.Гай, Заслужений працівник культури України, члена президії Українського фонду культури А.Кульчицький та ін..

В ході урочистостей присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні вихованців міського дошкільного навчального закладу №28 «Горобинонька», викладача музично-теоретичних дисциплін міської школи мистецтв №1 Я.Мельник.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 20 лютого 2015 року