Урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

27 березня в м.Біла Церква відбулось урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Дана олімпіада відбувалася з 23 по 27 березня ц.р.,  її мета - стимулювання самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному й поглибленому вивченні російської мови, виявлення, підтримка та розвиток обдарованої молоді. Загальна кількість учасників олімпіади складала 116 учнів 9-11 класів з усіх областей України та м.Києва, крім АР Крим.

В ході заходу  присутніх та  переможців олімпіади привітали  заступник директора Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В. Рогова, заступник міського голови М. Антонюк та інші, які наголосили, що учасники Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури є науковим та творчим потенціалом України,  побажали їм подальших здобутків і перемог.

Під час урочистостей всі учасники та переможці олімпіади були нагороджені дипломи і  цінними подарунками та мали можливість проглянути святковий концерт у виконанні вихованців міських творчих колективів.

В заході взяли участь  голова журі олімпіади, професор Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доктор філологічних наук Л.Кудрявцева, начальник відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, заступник голови оргкомітету О. Артеменко, голова Всеукраїнської громадської організації «Русская школа» О. Кондряков, в.о. ректора Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, кандидат педагогічних наук, доцент,  заступник голови оргкомітету Є. Бачинська, представники громадськості, міських ЗМІ та ін.

Опубліковано: 27 березня 2014 року