Уряд забезпечив вчасне ухвалення бюджету

Передбачене  проектом бюджету-2018 збільшення видатків на соціальну сферу і капітальні державні інвестиції прискорить економічне зростання України.

1 грудня Кабінет Міністрів ухвалив рішення щодо направлення до парламенту доопрацьованого проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2018 рік». Документ був обговорений з усіма парламентськими фракціями і представниками профільного комітету ВР.  Завершення підготовки документу до другого читання дасть можливість Верховній Раді розглянути бюджетний законопроект вже 7 грудня. Таким чином уряд поклав край хибній практиці ухвалення бюджетного закону «під ялинку».

Вчасно ухвалений бюджет забезпечить безперебійне фінансування державних видатків на соціальну сферу і капітальних інвестицій, що стимулюватиме подальше економічне зростання країни. Це означає, що ініційовані урядом реформи – пенсійна, освітня, медична, – будуть повністю профінансовані, збільшені видатки на підтримку пріоритетних секторів економіки, соціальну допомогу і пільги.

Більше інформації:

Бюджет 2018

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Опубліковано: 05 грудня 2017 року