Управління з питань молоді та спорту міської ради та Білоцерківська дитяча музична школа №2 змінили адреси

Відповідно до прийнятого рішення, управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради буде розташовуватися за адресою: вул. Олеся Гончара, 11, м. Біла Церква, поштовий індекс – 09117. Водночас управлінню молоді та спорту було дано доручення підготувати технічне завдання  по реконструкції нежитлового приміщення по бульв. Михайла Грушевського, 6, для розміщення в ньому управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради та створення Молодіжного центру (простору).

Згідно з іншим рішенням, «Про роботу комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа №2 у 2018/2019 навчальному році», у колишньому приміщенні управління з питань молоді та спорту (бульв. Олександрійський, 86) буде організовано навчальний процес для комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа №2, який раніше розташовувався у приміщенні за адресою бульв. Олександрійський, 71 і технічний стан якого було визнано непридатним для подальшої експлуатації.

Опубліковано: 29 серпня 2018 року