У місті над Россю відбувся XVІІ  Білоцерківський марафон

03 жовтня відбулася непересічна для Білої Церкви подія - XVІІ  Білоцерківський марафон. Цього року у змаганнях взяли участь понад 650 осіб, 178 з них – бігли марафонську дистанцію 42 км 195 м.

Під час урочистого відкриття до учасників та небайдужих глядачів звернулась заступник міського голови Катерина Возненко: «Щиро вітаю вас з цим святом, адже дійсно, вже в сімнадцятий раз у нашому місті проходить Білоцерківський марафон. Бажаю кожному учаснику змагань продемонструвати свої вміння, мужність, витривалість та здобути свою перемогу».

Незмінною традицією Білоцерківського марафону є привітання учасників талісманом Білоцерківського марафону - Козаком.

Змагання відбувалися на таких дистанціях: марафон (42 км 195 м), півмарафон (21,0975 км) та 5 верст (5,274 км).

Переможцями на дистанції 42 км 195 м серед чоловіків стали:

1 місце – Ігор Гелетій (м. Івано-Франківськ) 2:13:00;

2 місце – Віталій Шафар (м. Луцьк) 2:14:16;

3 місце – Ігор Олефіренко (м. Біла Церква) 2:19:29.

Серед жінок перемогу здобули:

1 місце – Марина Немченко (Донецька область) 2:35:31;

2 місце – Тетяна Гемера (Київська область) 2:40:54;

3 місце – Наталія Семенович (Олійник) (Київська область) 2:42:10.

Переможці марафону отримали грошові нагороди: І місце – 75 000 гривень, ІІ місце – 50 000 гривень, ІІІ місце – 25 000 гривень.

Усі учасники марафону та півмарафону отримали пам’ятну атрибутику змагань, а ті, хто фінішував – дипломи з результатом в електронному вигляді та пам’ятні медалі.

За перебігом змагань можна було стежити за допомогою онлайн-трансляції на сайті: http://www.bc-marathon.org.ua.

На всій дистанції спортсменів активно підтримували вболівальники з плакатами та різною атрибутикою.

У заході взяли участь: директор «Білоцерківського марафону» Сергій Бочаров, депутати Білоцерківської міської ради, багаторазовий чемпіон Європи з кросу, срібний призер чемпіонату світу з кросу, переможець трьох Універсіад, учасник двох Олімпійських ігор Сергій Лебідь, головний суддя змагань, головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук, рідні та близькі учасників змагань, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

У місті над Россю відбувся XVІІ  Білоцерківський марафон

Опубліковано: 03 жовтня 2021 року