У Білоцерківській громаді працює платформа з пошуку комеріційної нерухомості

Білоцерківська міська рада сприяє релокації суб’єктів господарювання із регіонів, постраждалих унаслідок бойових дій. Так, у співпраці з німецьким агенством GIZ розроблено телеграм чат-бот, де кожен охочий може безкоштовно запропонувати свою комерційну нерухомість для оренди або на продаж, а шукачі такої нерухомості за допомогою зручних фільтрів - знайти бажані варіанти.

Серед варіантів є нерухомість комунальної власності та фізичних і юридичних осіб, які надали інформацію.

Для того, щоб запропонувати для розміщення інформацію про вашу бізнес-нерухомість заповніть форму або надішліть наступні дані про об'єкт на електронну пошту bceconomy@ukr.net:

- адреса;

- площа;

- наявність комунікацій;

- продаж чи оренда;

- призначення (офіс, склад, виробництво, інше);

- вартість продажу/оренди;

- контакти для зв'язку;

- фото об'єкта (до 10 світлин).

Якщо у Вас виникли питання щодо релокації, бізнес-нерухомості та підприємнцтва, звертайтеся до управління економіки Білоцерківської міської ради за телефоном: (0456) 39-08-21, або за адресою м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, б.15, каб. 6

Розвивайте бізнес разом з нами!

Опубліковано: 30 січня 2023 року