У Білій Церкві відбулися міжнародні змагання з триатлону

16 липня у місті Біла Церква відбулися Міжнародні змагання з триатлону «Кубок Білої Церкви» та «Кубок України» у формі дистанції «спринт» (0,75 км. плавання / 20.0 км. велосипедна гонка / 5.0 км. Біг).

Триатлон є надзвичайно важливим різновидом багатоборства, адже в наш час в Україні все більшої гостроти набуває проблема зниження рівня рухової активності різних верств населення, тоді як у розвинених країнах захоплення фізичною культурою і спортом є важливою складовою життя людей в будь-якому віці.

У ході заходу з привітальним словом виступив міський голова Геннадій Дикий: «Я щиро радий вітати усіх гостей нашого міста, а також переможців цих змагань. Я бажаю всім сил і наснаги у майбутньому для нових звершень. Ви - спортивне  майбутнє нашої країни».

У змаганнях взяли участь 250 спортсменів у категорії «Аматори» і 42 спортсмени у категорії «PRO», серед яких були як чоловіки, так і жінки зі всієї України, а також з найближчого зарубіжжя.

Нагородження проходило за різними віковими категоріями. Так, призові місця в категорії «Аматори» зайняли:

- жінки (18-34р.) 1 місце - Аліса Колпакчи (Інваспорт); 2 місце - Наталія Мацупко (Triatman); 3 місце  -Любов Сич (МК ХАРКІВ).

- жінки (35-39р.) 1 місце -Наталія Василевська; 2 місце -Світлана Глухова (PoltavaTriathlonClub); 3 -місце Юлія Білоус (Київ).

- жінки (40-44р.) 1 місце -Тетяна Григор’єва (Триатман); 2 місце -Тетяна Полева; 3 місце -Наталія Візер.

- жінки (45-49р.) 1 місце -Юлія Ястребова (Триатман); 2 місце -Інесса Гетьман; 3 місце -Оксана Мирошниченко.

- жінки (65-69р.) 1 місце - Марія Зубок .

- чоловіки (18-34р.) 1 місце- Олександр Хадико; 2 місце- Олег Федоренко; 3 місце -Володимир Степаненко.

- чоловіки (35-39р.) 1 місце -Костянтин Вечканов; 2 місце -Микола Чалов; 3 місце -Олексій Катасонов.

- чоловіки (40-44р.) 1 місце -Тарас Дубинець; 2 місце- Михайло Кузнєцов; 3 місце -Олександр Романюк.

- чолвоіки (45-49р.) 1 місце -Андрій Сорохан; 2 місце -Андрій Ястребов; 3 місце -Валентин Луцишин.

- чоловіки (50-54р.) 1 місце -Олексій Пащина; 2 місце -Юрій Макогонов; 3 місце -Леонід Муравський.

- чоловіки (55-59р.) 1 місце -Юрій Осташин; 2 місце- Володимир Кліменко; 3 місце -Анатолій Галецький.

- чоловіки (60-64р.) 1 місце- Олександр Пивовар; 2 місце -Дмітрій Маліновський; 3 місце -В’ячеслав Байда.

В категорії «PRO» перемогу здобули:

- чоловіки:  1 місце - Дмитро Маляр; 2 місце - Володимир Турбаєвський; 3 місце- Олексій Сюткін.

- жінки:  1 місце -Інна Рижих; 2 місце -Даріна Москаленко; 3 місце -Олександра Кохан.

Переможцями в командній естафеті стали:

- 1 місце «Арсенал»;

- 2 місце «#ArtamonovTeam1»;

- 3 місце «Пятый элемент».

Учасників нагороджували дипломами та медалями заступник міського голови Ольга Настіна, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській облаcті Андрій Більда, віце-президент «Спортивного клубу «Арсенал-Біла Церква», представник торгової марки «Моршинська» Володимир Чернов.

Такі змагання є надзвичайно важливими для розвитку нашого міста, як в туристичному плані, так і в інвестиційному. Адже ми маємо великий потенціал для проведення подібних заходів на території Білої Церкви, що привертає увагу потенційних інвесторів.

Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, федерації триатлону України та Білоцерківського СК «Арсенал». Слід зазначити, що вагомий внесок у підтримку змагань внесли приватні підприємці міста, зокрема меценат Юрій Горобець. За його сприяння змагання були проведені на високому рівні та добре організовані.

Довідка: Триатлон - це літній олімпійський вид спорту, який включає в себе три дисципліни: плавання, велогонку і біг. У триатлоні розрізняють 4 основних види дистанції:

Спринт (коротка): плавання - 750 м, велогонка - 20 км і крос - 5 км;

Олімпійська (Міжнародна): плавання - 1500 м, велогонка - 40 км і біг - 10 км;

«Напівзалізна людина» (Ironman Половина): плавання - 1,9 км, велогонка - 90 км і біг - 21 км;

«Залізна людина» (Ironman): плавання - 3,8 км, велогонка - 180 км і біг - 42 км.

Саме тому цей вид спорту потребує відмінної фізичної підготовки, адже триатлон є одним з найскладніших та найвитриваліших змагань.

Змагання з триатлону на літніх Олімпійських іграх вперше з'явилися на Олімпійських іграх 2000 в Сіднеї та відтоді включалися в програму кожних наступних Ігор. У ньому розігруються два комплекти нагород – у чоловіків і жінок.

У Білій Церкві відбулися міжнародні змагання з триатлону

Опубліковано: 16 липня 2017 року