У Білій Церкві відбулося відкриття дитячого травматологічного пункту

13 березня у Білій Церкві відбулося відкриття цілодобового травматологічного пункту на базі хірургічного відділення КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2» (м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 46).

Такий дитячий травмпункт є першим на Київщині та оснащений сучасною технікою за кошти Київської обласної державної адміністрації. За 2018 рік по допомогу звернулось 3987 дітей із травмами, тому дитячий травмпункт є важливим для Білої Церкви та Київської області.

До відкриття травматологічного пункту медична допомога травмованим дітям надавалася у повній мірі, проте умови для цього були вкрай незручними як для дітей, так і для медперсоналу. Зокрема, травмовані діти з екстреної медичної допомоги потрапляли спочатку в приймальне відділення основного 5-поверхового корпусу лікарні. Потім на 4 поверсі дитині робили рентген і лише згодом у будь-який час доби та негоду, перевозили їх до хірургічного відділення іншого корпусу, який розташований окремо на території лікарні. Тепер бригада екстреної медичної допомоги може одразу доставляти дітей до травмпункту для надання допомоги. На місці вже проводиться первинний огляд, ставиться діагноз, медики роблять рентген-обстеження і надають вчасну медичну допомогу.

Під час урочистого відкриття зі словами привітань до присутніх звернулась депутат Київської обласної ради, голова комісії з питань охорони здоров’я Наталія Бігарі: «Одним із основних завдань у місті було відкриття дитячого травмпункту. Ми всі розуміємо, що майбутнє саме в руках дітей. Тому дуже важливо турбуватися про те, щоб вони росли здоровими. Це серйозний крок для міста. Ми чекали на нього більше 10 років. І я дійсно пишаюся тим, що нам вдалося зробити».

Також присутніх привітав директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олександр Світлий, який висловив сподівання, що цей травмпункт зможе забезпечити таку медичну допомогу, яка потрібна нашим маленьким мешканцям.

Гостей вітав короваєм та піснею «Привітальна» вокальний ансамбль КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2».

 

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Литвиненко, начальник управління охорони здоров’я міської ради Денис Яблонський, головний лікар КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2» Єлизавета Богородська, медичний персонал лікарні та журналісти місцевих ЗМІ.

У Білій Церкві відбулося відкриття дитячого травматологічного пункту


Опубліковано: 13 березня 2019 року
Поділитися