У Білій Церкві перейменовано ряд вулиць та присвоєно ім’я загальноосвітній школі
Депутати першочергово розглянули питання про перейменування міської загальноосвітньої школи, а також низки вулиць міста. З даних питань доповіла заступник міського голови Ольга Настіна.
Зокрема, Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 Білоцерківської міської ради Київської області було присвоєно ім’я генерала Геннадія Воробйова.
Окремим рішенням депутати перейменували вул.Чайковського друга в м.Біла Церква на вул.Віталія Коломійця – білоцерківського офіцера, громадського активіста, воїна АТО, який загинув у бою під м.Іловайськ Донецької області у 2014 році.
Також були внесені зміни до рішення Білоцерківської міської ради від 18 лютого 2016 року №81-07-VII «Про перейменування вулиць та інших поіменованих об’єктів міста Біла Церква», яким передбачено перейменування вул.Радгоспна на вул.Кирила Стеценка та вул.Радгоспна перша на вул.Узинська.