Творчий вечір Б.Олійника

30 січня в м.Біла Церква відбувся творчий вечір видатного поета, перекладача,  члена Національної академії наук України, голови Українського фонду культури, почесного академіка Академії мистецтв України, члена правління Національної спілки краєзнавців України, голови Комітету з Національної премії України ім. Т. Шевченка  Б.Олійника.

В ході творчого вечора присутні мали змогу прослухати виступ, вірші у виконанні автора та пісні на слова поета. Б.Олійник також  дав відповіді  на питання прихильників.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, заступник міського голови М.Антонюк, начальник культури та туризму міської ради П.Красножон, представники творчої інтелігенції, міських ЗМІ.

Опубліковано: 31 січня 2014 року