Цього року вони кращі серед студентів

19 жовтня міський  голова Геннадій Дикий провів зустріч зі студентами вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста Біла Церква, яким відповідно  до розпорядження від 27 вересня 2016 року № 178р було призначено стипендії міського голови як кращим студентам вищих навчальних закладів на 2016-2017 навчальний рік.

Міський голова привітав присутніх студентів із високим досягненням та наголосив, що  в Білій Церкві доброю традицією є відзначення стипендіями міського голови кращих студентів вищих навчальних закладів, які успішно навчаються, здійснюють  наукові дослідження та беруть активну участь у громадському  житті вищого навчального закладу та міста.

«Ваша активність, висока громадянська позиція є прикладом для молоді, яка тільки вчиться та для дорослого покоління, яке дивлячись на вас, обов’язково почне й собі робити кроки для розвитку рідного міста, -  наголосив Геннадій Дикий. -  Якщо ми хочемо побудувати успішну, європейську країну нам потрібні активні, небайдужі громадяни, якими сьогодні є ви. Я бажаю вам успіхів у подальшому навчанні та суспільному житті міста та запрошую на стажування до міської ради».

Міський голова вручив 21-ому студенту вищих навчальних закладів міста свідоцтва про призначення стипендії міського голови.  Вони отримуватимуть стипендію в розмірі 500 грн., щомісячно, протягом 2016-2017н.р.

Дана стипендія була започаткована в 1997 році за ініціативи відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міської ради. З часу її заснування 368 студентів стали стипендіатами міського голови.

В 2016-2017 навчальному  році стипендіатами міського голови стали:

- Білоцерківський національний  аграрний університет:

1. Владімірова Олеся Валентинівна          - 3 курс, економічний факультет;

2. Желізний Сергій Вікторович                - 2 курс, агробіотехнологічний факультет;

3. Закревський Олександр Олександрович      - 3 курс, екологічний факультет;

4. Кузнєцова Олександра Сергіївна             - 2 курс, агробіотехнологічний факультет;

5. Москаленко Валентина Сергіївна           - 3 курс, факультет права та лінгвістики;

6. Сухенко Володимир Сергійович              -3 курс, біолого-технологічний факультет;

7. Тишківська Анна Михайлівн              - 4 курс, факультет ветеринарної медицини;

8. Ярмак Надія Павлівна         -2 курс, агробіотехнологічний факультет.

- Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету:

9. Загорулько Яна Юріївна                              - 3 курс, технологічного відділення;

10. Коцуба Яніна Юріївна                                 -  3 курс, відділення ветеринарної медицини;

11. Петрик Максим Максимович                        - 3 курс, холодильно-технологічного відділення.

- Комунальний вищий навчальний заклад  КОР «Білоцерківський  медичний коледж»:

12. Довгополий Руслан Євгенійович       -  3 курс, спеціальність «Лікувальна справа»;

13. Михайлюк Тетяна Юріївна                      -  4 курс, спеціальність «Сестринська справа».

- Комунальний вищий навчальний заклад КОР «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж»:

14. Котлинська Вероніка Вікторівна        -  2 курс, спеціальність «Соціальна педагогіка»;

15. Тимченко Кирило Володимирович                  -  2 курс, спеціальність «Початкова освіта».

- Білоцерківський  інститут  економіки та управління вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»:

16. Бондаренко Марія Олександрівна     -  4 курс, фінансово-інформаційний факультет;

17.  Дорошенко Катерина Сергіївна        -  2 курс, соціально-правовий факультет.

- Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики обліку та аудиту:

18.  Дацько Анастасія Олександрівна                  - 3 курс, спеціальність «Облік і аудит».

- Білоцерківський коледж  сервісу та дизайну:

19.  Панова Марина Анатоліївна          -   2 курс, спеціальність «Швейне виробництво».

- Державний вищий навчальний заклад «Білоцерківський механіко-енергетичний технікум»:

20. Чередниченко Олексій Володимирович  - 2 курс, спеціальність «Технічне обслуговування і ремонт устаткування підприємств      машинобудування»

- Білоцерківський  коледж університету «Україна»

21. Ястребська Зоряна Романівна                             - 2 курс, спеціальність «Правознавство»

В свою чергу до міського голови звернулася голова міської студентської ради  Катерина Дорошенко, яка від імені молоді висловила слова подяки за високу довіру, ознайомила із громадською діяльністю стипендіатів та зазначила, що вони прикладуть максимум зусиль, аби рідне місто досягло розквіту.

В заході взяли участь начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради О.Литвинчук, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 19 жовтня 2016 року