Свято Миколая – душа весело співає

За доброю багаторічною традицією дітвору Білої Церкви із  Днем Святого Миколая  привітало ТОВ «Білоцерківвода» ( директор Ольга Бабій ).  17 грудня діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування, та діти, які перебувають у складних життєвих обставинах   відвідали святкову виставу в Київському академічному обласному музично-драматичному театр імені  П. Саксаганського. У  залі панувала атмосфера радості, захоплення та передчуття зустрічі Нового Року та Різдва Христового.  Після вистави  діти отримали від Святого Миколая солодкі подарунки із побажанням міцного здоров’я та  здійснення найзаповітніших мрій.

Даруймо дітям те, що ми можемо їм подарувати: солодощі, незабутні враження, підтримку, а кому потрібно то і сім’ю!!!

Опубліковано: 21 грудня 2016 року