Свято тих, хто дарує нам хвилини радості спілкування із мистецтвом

09 листопада в м. Біла Церква відбувся захід, з нагоди свята усіх,  хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати й відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу - Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Талановиті білоцерківці своєю щоденною працею  дарують незабутні хвилини радості спілкування із святом мистецтва, зберігають, відроджують та розвивають народні традиції, забезпечують презентацію у світі всього найкращого, що має у своїй духовній скарбниці український народ.

Вихованці міських шкіл мистецтв стають переможцями тих чи інших конкурсів як державного, так і міжнародного рівнів та  здобувають заслужені нагороди. Останніми роками значно піднявся рівень творів та робіт майстрів народного мистецтва, які представлені жителям нашого міста.

Міський голова Геннадій Дикий  привітав присутніх із святом відмітив, що культура лежить в основі розвитку української держави. Працівники даної сфери є митцями, які зберігають, розвивають і відтворюють безцінні духовні скарби нашого народу.

Геннадій Дикий  зауважив, що працівники культури забезпечують і підтримують на належному рівні культурно-освітню роботу в місті Біла Церква. Наголосив, що українським словом і своєю творчістю, якою вони несуть народні традиції й відстоюється головне для нашого часу – незалежність та суверенітет, підтримується патріотичний та національний дух на території нашої держави.

Міський голова, під час урочистостей, вручив грамоти та подяки міської ради з цінними подарунками ряду представників сфери. За сумлінну працю, високий професіоналізм, збереження національних традицій та з нагоди професійного свята відзначені найкращі працівники:

-КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №1- директор Леся Крижишевська;

-КЗ БМР Білоцерківська дитяча музична школа №2 – директор Олег Гонта;

-КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №3 – т. в. о. директора Сергій Кучерук;

-КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №4 – директор Наталія Гладкова;

-КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №5 – директор Віталій Томащук;

-КЗ БМР Білоцерківська школа мистецтв №6 дитячих духових оркестрів – Станіслав Жуковський;

-КЗ БМР Білоцерківська міська централізована бібліотечна система – директор Раїса Григоренко;

-КП БМР Будинок урочистих подій – директор Тетяна Бурківська;

-КП БМР «Кінотеатр ім. О.Довженка» - директор Леонід Бабко;

-КЗ БМР Білоцерківський міський Будинок органної та камерної музики – директор Володимир Клюєв;

-КП БМР Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка – директор Володимир Грибовський.

Щиру подяку за плідну співпрацю було висловлено:

-колективу Державного Дендрологічного парку «ОЛЕКСАНДРІЯ» Національної Академії Наук УКРАЇНИ (в.о. директора Наталія Бойко);

-колективу КЗ КОР Білоцерківський краєзнавчий музей (директор Людмила Діденко);

- директору творчого об’єднання «АРТ»  Ользі Гололобовій;

-колективу управління освіти і науки Білоцерківської міської ради (начальник управління Юрій Петрик).

В ході заходу щирі слова привітань та подяки прозвучали від народного депутата України Хвичі Мерарішвілі, депутатів міської ради Андрія Короля,  Ігоря Гейла, Володимира Вовкотруба, начальник відділу культури і туризму БМР Юлії Ковальської.

У святковій невимушеній атмосфері присутні мали змогу поспілкуватися, прослухати концертні виступи.

В заході взяли участь секретар міської ради Вадим Кошель, радник міського голови Микола Антонюк, представники міських установ культури, майстри народного мистецтва, громадськість та журналісти міських ЗМІ.

Свято тих, хто дарує нам хвилини радості спілкування із мистецтвом

Опубліковано: 12 листопада 2018 року