Створена ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради

Стало відомо, хто буде в ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування складу громадської ради.
Це: Турій Олег, Альошин Сергій, Лємєнов Олександр, Місерва Юлія, Скотарь Юлія, Коноплястий Максим, Поліщук Віктор, Склярова Галина, Лаврусь Павло, Ратушняк Дмитро, Сахарова Оксана.
Міським головою Геннадієм Диким найближчим часом буде підписане розпорядження по затвердженню складу цієї групи, переліку документів для участі в установчих зборах та термінів проведення.
Перше засідання ініціативної групи буде проведено 11 лютого. Документи будуть прийматися протягом 45 днів. 15 днів буде надано ініціативній групі для опрацювання документів

Опубліковано: 05 лютого 2016 року