Спортивний фестиваль «Ти зможеш - якщо зміг я»

21 листопада в спортивному залі Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернаті з дошкільним відділенням для дітей з вадами слуху, відбувся спортивний фестиваль «Ти зможеш - якщо зміг я», який приурочений до Дня Свободи та Гідності.

Організаторами фестивалю стали: управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділ з питань фізичної культури та спорту міської ради та Білоцерківський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за сприяння благодійного фонду «Рух молоді».

Головною метою заходу є популяризація здорового способу життя та залучення молоді до занять спортом. Спортивна програма для дітей з обмеженими можливостями «Ти зможеш - якщо зміг я» щорічно проводиться в нашому місті, щоб звернути увагу, що діти для батьків найцінніше в житті, а здорові діти в сім’ї – це щастя і радість.

Привітали учасників змагань зі спортивним святом директор школи О.Верзун та директор Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»Д. Мірзоєв.

Учні з 1 по 10 класи жваво та весело брали участь у змаганнях із футзалу  та естафетах «Веселі старти». Після завершення змагань усі учасники були нагороджені медалями, грамотами, а переможці та призери  – кубками, а також подарунками від президента благодійного фонду «Рух молоді» В. Полочанінова.

Результати змагань:

Програма естафет «Веселі старти»

1 місце: команда «Козаки» склад: Кібляр Богдан (капітан), Нікалаєнко Давід, Цапенко Юра, Сіньогуб Ліна, Ласковська Оксана, Блинда Юля, Нестеренко Михайло, Скус Олеся, Костюшін Андрій, Блащук Богдан;

2 місце: команда «Сміливі» склад: Куценко Максім (капітан), Слоква В’ячеслав, Чоловський Богдан, Литвиненко Микола, Ковтун Вікторія, Клименко Маріна, Ткаченко Максим, Власюк Ліана, Костюшін Андрій, Пустовойт Андрій;

3 місце: команда «Відважні» склад: Москаленко Олександр (капітан), Сінєзуб Настя, Горгола Діма, Гурська Наталя, Шевченко Юра, Стецюк Андрій, Кругляк Саша, Півторак Назар, Тєрьошін Андрій.

Програма «Футзал»

1 місце: команда «Козаки» склад: Кібляр Богдан (капітан), Горгола Діма, Лазарчук Сергій, Кругляк Саша, Слоква В’ячеслав;

2 місце: команда «Сміливі» склад: Москаленко Олександр (капітан), Ніколаєнко Давід, Чаловський Богдан, Тєрьошін Андрій, Капітоненоко Микола;

3 місце: команда «Відважні» склад: Куценко Максім (капітан), Цапенко Юра, Ткаченко Максим, Грабовський Руслан, Нестеренко Михайло.

На завершення вихованці інтернату з задоволенням сфотографувалися на пам'ять з організаторами свята.

В заході взяли участь начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради В.Коросько та директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» К.Павлюк .

Відділ з питань фізичної культури та спорту  міської ради

Опубліковано: 22 листопада 2016 року