Співпраця в сфері реалізації цільової програми розвитку плавання в м.Біла Церква

25 березня в м.Біла Церква відбулося підписання меморандуму між громадською організацією «Федерація плавання України» та Білоцерківською міською радою про співпрацю в сфері реалізації цільової програми розвитку плавання в м.Біла Церква Київської області.

Метою програми є спрямування спільних зусиль на ефективне співробітництво у напрямку розвитку інфраструктури плавання в Білій Церкві, популяризації даного виду спорту серед молоді, як сімейного виду відпочинку. Згідно із програмою планується  запровадження курсів обов’язкового навчання плаванню дітей дошкільного віку та школярів молодших класів, реалізація спеціалізованих програм для людей з обмеженими фізичними можливостями та ін.

Опубліковано: 27 березня 2015 року