Спільне засідання комісій

22 березня відбулось спільне засідання комісії Білоцерківської міської ради з питань забезпечення сплати податків та інших надходжень, виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи виконавчого комітету міської ради з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення виконавчого комітету міської ради, яке вів заступник міського голови Г.Джегур.

В ході засідання заслухано 10 представників підприємств, які допустили виплату заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімуму, вказано на необхідність підвищення рівня середньомісячної заробітної плати на їхніх підприємствах та проведено відповідну роз’яснювальну роботу.

Заступник міського голови Г.Джегур наголосив керівникам даних підприємств на їх особистій відповідальності за невиконання поставлених завдань.

Опубліковано: 22 березня 2012 року