Шановні жителі Білої Церкви !

Сердечно вітаю Вас з найбільшим християнським святом - днем Воскресіння Христового. Щороку це свято відгукується у наших серцях радістю та надією. Не дивлячись на життєві проблеми та негаразди, воно нам дає віру в себе і опору у житті.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх віруючих по-новому побачити й відчути себе в світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань та вчинків, а ще- бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Хай завжди в житті Вас супроводжують вічні християнські  цінності, а Великоднє свято принесе чисту радість, додасть віри і мудрості, відкриє серця для добра і любові, наповнить їх милосердям до всіх, хто живе поряд і потребує Вашої уваги і підтримки.

Хай Господь захистить нас і підтримає у всіх добрих починах. І дарує кожній родині благословення, мир,  злагоду та здійснення найзаповітніших бажань!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!