Шановні жителі Білої Церкви!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України!

Двадцять років тому, в  1996 році, Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України – Конституцію.

Це стало найвизначнішою подією після проголошення незалежності України.

Сьогодні ми стоїмо на шляху побудови вільного, справедливого, солідарного суспільства, потужної та заможної держави, що ґрунтується на основах європейської демократії.

Хай демократичні засади, що були закріплені цим важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення. Тільки спільними зусиллями ми зможемо збільшити свій внесок у примноження національного багатства, зміцнення демократичної, правової держави.

Висловлюю всім білоцерківцям вдячність за активність у громадсько-політичному житті міста, виявлення ініціативи та щоденну наполегливу працю у розвитку різних сфер життєдіяльності.

Давайте вірити у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Зі святом вас!

З повагою
Міський голова                                                                                                                        Геннадій Дикий

Опубліковано: 28 червня 2016 року