Шановні хлібороби Київщини!

Щиро вітаю вас з намолотом першого мільйона тонн зернових!

Вирощений та зібраний врожай – це, насамперед, невтомна праця хлібороба, досвід, який плекається українським народом та передається від батька до сина.

Результат ефективного господарювання в області підтвердили вагомі досягнення у сільському господарстві, які спрямовані на збільшення рівня аграрного виробництва та соціального розвитку села.

Переконаний, що хлібороби Київщини й надалі з честю нестимуть своє високе знання, продовжуватимуть добру традицію дарувати Україні вагомі врожаї зернових.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, достатку, нових трудових звершень на благо нашого народу!

Голова Київської облдержадміністрації             Анатолій Присяжнюк

Опубліковано: 01 серпня 2013 року