Серпнева педагогічна конференція Київської області

28 серпня 2013 року, напередодні найважливішого свята в ка­лен­да­рі педагога – Дня знань – делегація освітян Білої Церкви у складі міського голови В.П.Савчука, заступника міського голови з гуманітарних питань М.А.Антонюка, начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Ю.Ф.Петрика, керівників і педагогів ряду загальноосвітніх, дошкільних і позашкільних закладів міста взяла участь у роботі серпневої педагогічної конференції Київської області. В обговоренні теми засідання «Нові стандарти освіти як необхідна умова підвищення її доступності та якості» взяли участь Голова Верховної Ради України В.В.Рибак, голова Київської обласної державної адміністрації А.Й.Присяжнюк, голова Київської обласної ради О.С.Качний, керівник Апарату Верховної Ради України В.О.Зайчук, заступник голови Київської обласної державної адміністрації Т.Л.Подашевська, директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.І.Клокар, голова Київської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України А.Д. Цимбалюк.

У своєму виступі А.Й.Присяжнюк, голова Київської обласної державної адміністрації, зазначив високий рівень виконання в Київській області Нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, які стали підґрунтям для  створення умов для всебічного розвитку дітей і охоплюють питання доступу кожної ди­тини до дошкільної освіти, підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, модернізації спортивних майданчиків, розвитку інклюзивної освіти.

Директор департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.І.Клокар наголосила на державних реформах у галузі освіти, які створюють по­ту­ж­не середовище для рівного доступу всіх дітей до якісної освіти і творчої самореалізації педагогів, дієвій співпраці освітян і обласної влади, зокрема відзначила особистий вагомий внесок А.Й.Присяжнюка в ефективне функціонування освітньої системи області, його активну підтримку обдарованої учнівської молоді. Підбиваючи підсумки роботи освітян Київщини за 2012/2013 навчальний рік, Наталія Іванівна звернула увагу на позитивну динаміку модернізації мережі навчальних закладів з ме­тою більш ефективного використання їх матеріально-технічних, кадрових, фі­нансових, управлінських ресурсів для забезпечення доступності та якості ос­віти, на стовідсотковій готовності освітніх закладів області до нового 2013/2014 навчального року, визначила напрями роботи для реалізації завдань Національної стратегії розвитку освіти України на період до 2021 року, Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне сус­пі­ль­с­т­во, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» і нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої ос­віти.

На завершення конференції учасників привітали вихованці по­за­шкільних навчальних закладів області, серед яких народний художній ко­лектив «Співограй» центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник» Білоцерківської міської ради.

Управління освіти і науки міської ради

Опубліковано: 30 серпня 2013 року