Семінар для депутатів міської ради

28 березня в м.Біла Церква відбувся семінар для депутатів міської ради на якому були розглянуті питання щодо передачі Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» в концесію, який провів заступник міського голови В.Гнатюк.

В ході семінару присутні були ознайомлені із станом проведення організаційно-технічних заходів з підготовки даного підприємства для передачі в концесію, обговорили умови передачі в концесію на предмет дотримання чинного законодавства та проблемні питання, які можуть виникнути при цьому, з урахуванням набутого досвіду концесії іншими підприємствами України в даній галузі.

Із піднятими питаннями присутніх ознайомили та дали відповіді аналітик з питань фінансово-економічної безпеки Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківводоканал» О.Бабій, начальник управління комунальної власності міської ради О.Ліневич.

В заході взяли участь представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 29 березня 2012 року