Що нового у правилах громадських перевезень

Білоцерківці мають права на зручний громадський транспорт і з огляду на це завданням міської влади є підвищення якості перевезень населення. Фахівці міськради розробили нове  положення про конкурс  на  визначенняперевізників  на   автобусних  маршрутах на 2016 рік.  Воно відрізняється від попереднього.
А саме:
- відтепер перевізники мають дбати про рухомий склад;
- повинні перевозити двох пільговиків;
- зобов’язані  купувати автобуси з низькою посадкою ( для зручності проїзду людей з обмеженими фізичними можливостями).
Крім того, наразі в розробціположення щодо розвитку комунального електротранспорту. «Придбання нових тролейбусів, забезпечення комфортних умов проїзду в них є  пріоритетним завданням міської влади. Адже цим видом транспорту найбільше користуються пільговики міста. Про них ми маємо дбати в першу чергу» - наголосив Геннадій Дикий.

Опубліковано: 01 лютого 2016 року