Розширене засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань безпеки дорожнього руху

06 березня в м.Біла Церква відбулося розширене засідання комісії виконавчого комітету міської ради з питань безпеки дорожнього руху, яке провів заступник міського голови В.Гнатюк.

Присутні обговорили питання безпеки дорожнього руху в місті, зокрема зупинилися на необхідності реконструкції вуличного освітлення на деяких міських вулицях, облаштуванні  ряду пішохідних переходів сучасним світлофорним обладнання, акцентували увагу на розробці плану розвантаження основних транспортних магістралей міста.

В ході заходу також піднімалися питання щодо перевезення пільгових категорій білоцерківців, необхідності дотримання вимог чинного законодавства по перевезенню даних категорій населення.

В роботі комісії взяли участь заступник міського голови Г.Джегур, начальник відділення ДАІ Білоцерківського МВ (з обслуговування м.Біла Церква та Білоцерківського району) ГУ МВС України в Київській області В.Федорчук, представники підприємств-перевізників, керівники міських громадських організацій соціального спрямування, журналісти місцевих ЗМІ.

Опубліковано: 06 березня 2013 року