Робота над енергоефективністю триває

29 травня міський голова Геннадій Дикий провів робочу зустріч із Ігорем Черкашиним, який є керівником напрямку енергоменеджменту проекту «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель у малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО». Даний проект реалізується у рамках Програми розвитку ООН.

Нагадаємо, що раніше було підписано Меморандум про партнерство між Білоцерківською міською радою та Програмою розвитку Організації  Об’єднаних Націй (ПРООН)  (https://www.bc-rada.gov.ua/node/8075), тому наразі триває поетапна робота у цьому напрямку.

У ході зустрічі присутні обговорили проблемні питання, можливі шляхи залучення інвестицій у сферу енергоефективності  міста,  раціонального використанні енергетичних ресурсів у житловому фонді Білої Церкви та будівлях комунальної власності та визначились з конкретними першочерговими кроками співпраці.

У робочій нараді взяли участь представники структурних підрозділів міської ради.

Опубліковано: 30 травня 2018 року