Різдвяні колядки та щедрівки у виконавчому комітеті міської ради

13 та 14 січня до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради заспівати Різдвяних колядок та щедрівок, привітати із Святом Василя завітали гості.

Щедрі побажання врожаю, здоров’я і достатку на майбутній рік висловили учні Білоцерківських навчально-виховних об’єднань  «Ліцей-МАН», «Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня», Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІст.№1 з поглибленим вивченням слов’янських мов, творчі колективи Білоцерківського протитуберкульозного диспансеру та житлово-експлуатаційної контори №7 – «Вечірні зорі».

Міський голова Г.Дикий щиро подякував гостям за привітання,  пригостив їх  солодощами та побажав щасливого нового року, достатку і миру у кожній їхній родині.

Опубліковано: 14 січня 2016 року