Реформа охорони здоров’я: ризики та реальність

20 лютого в м.Біла Церква був проведений «круглий стіл» на тему: «Реформа охорони здоров’я: ризики та реальність».

В ході заходу присутні обговорили питання щодо структурно-організаційного і фінансово-економічного забезпечення первинного рівня надання медичної допомоги, зупинилися на питанні створення єдиної системи надання екстреної медичної допомоги, розглянули принципи формування штатних розписів закладів охорони здоров’я при реформуванні медичної галузі міста.

Присутніми піднімалися питання щодо необхідності обговорення механізмів проведення реформи галузі охорони здоров’я, її впливу на медицину та громаду міста.

В роботі «круглого столу» взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, члени громадської ради при виконавчому комітеті, представники міських ЗМІ.

Опубліковано: 21 лютого 2012 року