Реалізація соціальних ініціатив дозволила збільшити реальні доходи населення - Президент

Реалізація соціальних ініціатив довела правильність розпочатих реформ, наголошує Президент України Віктор Янукович.

«Якщо казати про минулий рік, нам вдалося досягти мети, яку ми ставили. Ми підвищили реальні доходи населення майже на 10%, реальні заробітні плати - на 14%, середній розмір пенсій збільшився близько 17%. Це відчутно для людей», - сказав Президент на засіданні Комітету з економічних реформ.

Глава держави запевнив, що реформи продовжуватимуться й надалі.

За його словами, також буде продовжено виплати вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. «Що стосується повернення заощаджень Ощадбанку - 5 мільйонів громадян скористались цим правом. І також не треба зупинятись, треба йти далі», - підкреслив Віктор Янукович.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича

Опубліковано: 13 червня 2013 року