Про придбання нового приміщення для Центру надання адміністративних послуг

Депутати також підтримали проект рішення про придбання у комунальну власність територіальної громади м. Біла Церква об’єкта нерухомого майна. Зокрема це незавершене будівництво нежитлової будівлі літ. «А-5» 76% готовності, який розташований у м.Біла Церква, на вул. Театральна, 5.

 

Як було зазначено під час обговорення даного питання, у цій будівлі буде створено Центр надання адміністративних послуг, і відповідні кошти на придбання цієї будівлі (її вартість – майже 24 млн грн.) були виділені з державного бюджету – у рамках єдиної загальнодержавної програми щодо створення ЦНАПів у різних містах України.

 

Відповідно до прийнятого рішення було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від  21 грудня 2017 р. №1880-43-VІІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2018 рік».

 

Як зазначила начальник міського фінансового управління міської ради Світлана Терещук, для забезпечення використання субвенції для придбання об’єкту нерухомості, де буде створено ЦНАП, кошти у розмірі 24 млн грн будуть виділені з міського бюджету на покупку приміщення, а натомість субвенцію в такому ж розмірі пропонується спрямувати на такі об’єкти: 700 тис.грн – ремонт шкіл; 1 млн грн. – на реконструкцію спортивного майданчика на території БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»; 1,3 млн грн – на реконструкцію скверу на масиві Таращанський; 21 млн грн – на капітальний ремонт «Горбатого мосту» (шляхопроводу по Сквирському шосе).

 

Також відповідно до даного рішення, було збільшено обсяг видатків місцевого бюджету на суму 500 000 грн. за рахунок залишку коштів загального фонду бюджету станом на 01.01.2018 р. для виконання заходів  міської програми «Цукровий діабет на 2018 рік»; також зупинилася на низці змін у видатковій частині бюджету розвитку міста, які стосуються фінансування ремонтів доріг та прибудинкових територій, освітлення тощо.


Опубліковано: 31 серпня 2018 року
Поділитися