Призначені нові керівники комунальних підприємств

08 липня за підсумками співбесід конкурсними комісіями  були визначені переможці на вакантні посади:

- директора КПБМР «Білоцерківсвітло» - Олександр Прилуцький;

- директора КПБМР «Агенція стратегічного розвитку міста Біла Церква» - Назарій Атаманчук ;

- директора Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) –Тетяна Сосюра;

Голосування відбувалося відкрито, за присутності представників громадськості та міських ЗМІ.

15 червня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад директора КПБМР «Білоцерківсвітло», директора КПБМР «Агенція стратегічного розвитку міста Біла Церква», директора Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час співбесід кандидати презентували своє бачення перспективного розвитку установ та кроки, які вони здійснюватимуть першочергово у разі, коли їх призначать на дані посади керівників.

Під час співбесід всі бажаючі мали змогу бути присутніми. Також  забезпечувалася онлайн-трансляція і всі зацікавлені мали можливість спостерігати за ходом співбесід.

Кандидатури, які зайняли рейтингове друге місце будуть внесені до кадрового резерву. Кандидатуру Світлани Бондаренко, яка отримала друге місце,  буде запропоновано обійняти вакантну посаду заступника начальника комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківсвітло».

Опубліковано: 08 липня 2016 року